در تاریخ ۱۳۹۵-۲۰۱۶

فروشگاه ” موبایل نوید ” افتتاح شد و در سال 1400 فروشگاه اینترنتی “نوید تکنولوژی” چشم به دنیای اینترنت گشود .:-)

فروشگاه آنلاین ” نوید تکنولوژی ” در ابتدا بصورت فروش فقط حضوری در خراسان شمالی ، با نام ” موبایل نوید ” در سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرد.

“” تضمین قیمت ، کیفیت و مشتری مداری در اولویت ماست . “”

فروشگاه آنلاین ” نوید تکنولوژی ” در سال ۱۳۹۵ در خراسان شمالی ، شهرستان گرمه فعالیت خود را بصورت ارائه خدمات بصورت حضوری آغاز کرد و در حال حاضر به پاس استقبال مشتریان گرانقدر و خدمات عالی ، با افتتاح شعبه دوم در زمینه ی لوازم الکتریکی ، شعبه ی سوم در زمینه ی لوازم کامپیوتری و شعبه ی چهارم در زمینه ی لوازم جانبی و تعمیرات تلفن همراه در شهرستان ، مشغول فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد .

با توجه به نیاز جامعه برآن شدیم تا پس از ۴ سال فعالیت مستمر و ارائه خدمات به مشتریان عزیز ، با حضور در اینترنت و ارائه خدمات به سرتاسر کشور با قیمت ، کیفیت و پشتیبانی رقابتی و درخور مردم عزیز کشورمان فروشگاه آنلاین “نوید تکنولوژی” را افتتاح کنیم .

ما در نویدتکنولوژی مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم ، علاوه بر این در صورتی که نیاز شما از طریق صفحات پیشتیبانی و سرویس‌های خدمات به مشتریان نوید تکنولوژی بر طرف نشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان نوید تکنولوژی تماس بگیرید.

ما در فروشگاه آنلاین ” نوید تکنولوژی ” اصل را بر رعایت مشتری مداری و پشتیبانی ۲۴ ساعته ی واقعی از مشتریان و کاربران خود قرار داده ایم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با محصولات به روز و با قیمت های رقابتی و مناسب به کاربران و خریداران عزیز خدمت رسانی هرچه بهتری داشته باشیم . در هرساعت از شبانه روز میتوانید با ما از قسمت چت آنلاین در ارتباط باشید ، همواره آماده ی پاسخ به شما عزیزان هستیم.♥

اطلاعات تماس


آدرس : خراسان شمالی – شهرستان گرمه – خیابان ناطق – موبایل نوید

تلفن تماس : ۰۵۸۳۲۵۰۶۵۲۱ – ۰۹۱۵۹۸۶۹۷۰۰

کد پستی : ۹۴۳۱۶۳۷۱۹۳